Автоматичний вимикач Schneider Electric Resi9 R9F12310 3P 10A 6kA C

Код товару:
Автоматичний вимикач Schneider Electric Resi9 R9F12310 3P 10A 6kA C
79311 шт
Порівняти
В наявності 2 шт·доставка 1–2 дніПід замовлення 253 шт·доставка 3–7 днів
ДоставкаНова Пошта, Укрпошта, кур'єр по Києву
  • Нова Пошта — по всій Україні: 1–2 дні
  • Укрпошта — по всій Україні: 3–5 днів
  • Кур'єр по Києву — за 24 години

Точну вартість доставки менеджер підтверджує при оформленні: вона залежить від ваги, габаритів і перевізника. Детально

ОплатаОплата при отриманні, оплата на рахунок, оплата частинами, єВідновлення
  • Оплата при отриманні
  • Оплата на рахунок
  • Оплата частинами
  • єВідновлення

Для юридичних осіб і ФОП — сплата на рахунок IBAN з ПДВ, надаємо документи. Детально про способи оплати

ГарантіяОфіційна гарантія від виробника. Повернення товару належної якості протягом 14 днів.

Для фізичних осіб повернення — згідно із Законом України «Про захист прав споживачів», протягом 14 днів.

Для юридичних осіб — відповідно до Публічної оферти.

Опис

Автоматичний вимикач Schneider Electric Resi9 R9F12310 — це трифазний модульний пристрій на 10А, який захищає електропроводку від короткого замикання та перевантаження. Він автоматично вимикає живлення, коли виникає аварійна ситуація, запобігаючи пошкодженню кабелів та обладнання. Головна користь — надійний захист мережі 380В з вимикаючою здатністю 6 кА, що підходить для стандартних побутових і комерційних об'єктів.

Переваги

  • Вимикаюча здатність 6 кА забезпечує впевнений захист навіть при потужних коротких замиканнях, що часто зустрічаються в трифазних мережах.
  • Робочий діапазон температур від -25 до +60°C дозволяє використовувати вимикач у неопалюваних приміщеннях або на вулиці.
  • Механічна зносостійкість 20 000 циклів гарантує довгий термін служби навіть при частих відключеннях.
  • Компактний розмір — займає лише 3 модулі (17,5 мм кожен), що економить місце в розподільчому щиті.
  • Клас струмообмеження 3 — пристрій швидко розриває ланцюг при аварії, зменшуючи ризик пошкодження підключених приладів.

Де застосовується

  • Для захисту трифазних ліній у приватному будинку або квартирі: живлення електроплит, бойлерів, кондиціонерів та іншого потужного обладнання на 380 В.
  • На невеликих комерційних об'єктах: у щитах освітлення або силових розподільчих шафах офісів, магазинів чи майстерень, де потрібен базовий захист трифазних споживачів.

Технічні особливості

Вимикач виконаний у модульному конструктиві для встановлення на DIN-рейку. Має три полюси (3P) з комутованим нейтральним провідником, що спрощує монтаж у трифазних мережах. Номінальна напруга ізоляції Ui — 440 В, імпульсна напруга — 4 кВ, що відповідає категорії перенапруги 3. Вимикач відповідає стандарту IEC 60898, з однаковою вимикаючою здатністю 6 кА при 230 В і 400 В. Габарити: висота 81 мм, глибина 72 мм (глибина вбудовування 44 мм). Для прихованого монтажу не призначений. Додаткова комплектація — відсутня.

Товар є на складі, відправляємо по всій Україні.

Виробник

Schneider Electric — продукція представлена в нашому каталозі офіційно, з гарантією виробника й повним пакетом документів.

Усі товари Schneider Electric →

Поділитися

Схожі товари

Авт. Вимикач NB1-63 3P C2 6kA DB, Chint
Авт. Вимикач NB1-63 3P C2 6kA DB, Chint
62375
Доставка 1 день
Автоматичний вимикач 1P 10kA D-10A 1M, Hager
Автоматичний вимикач 1P 10kA D-10A 1M, Hager
53820
Доставка 1 день · кратно 12 шт
Автоматичний вимикач 1P 6kA C-4A 1M, Hager
Автоматичний вимикач 1P 6kA C-4A 1M, Hager
27840
Доставка 1 день · кратно 12 шт
Автоматичний вимикач АсКо ВА-2017 1P 10A B A0010170050
Автоматичний вимикач АсКо ВА-2017 1P 10A B A0010170050
9968
Доставка 1 день
Автоматичний вимикач АсКо ВА-2017 1P 16А A0010170003
Автоматичний вимикач АсКо ВА-2017 1P 16А A0010170003
10032
Доставка 1 день

Відгуки

Ще немає відгуків — будьте першим!

Залишити відгук

Дізнатись ціну

Залиште телефон — менеджер передзвонить і оформить замовлення за вас.