Вимикач Schneider Electric Unica New 1-клавішний 10A антрацит NU310154

Код товару:
Вимикач Schneider Electric Unica New 1-клавішний 10A антрацит NU310154
36442 шт
Порівняти
В наявності 25 шт·доставка 1–2 дніПід замовлення 913 шт·доставка 3–7 днів
ДоставкаНова Пошта, Укрпошта, кур'єр по Києву
  • Нова Пошта — по всій Україні: 1–2 дні
  • Укрпошта — по всій Україні: 3–5 днів
  • Кур'єр по Києву — за 24 години

Точну вартість доставки менеджер підтверджує при оформленні: вона залежить від ваги, габаритів і перевізника. Детально

ОплатаОплата при отриманні, оплата на рахунок, оплата частинами, єВідновлення
  • Оплата при отриманні
  • Оплата на рахунок
  • Оплата частинами
  • єВідновлення

Для юридичних осіб і ФОП — сплата на рахунок IBAN з ПДВ, надаємо документи. Детально про способи оплати

ГарантіяОфіційна гарантія від виробника. Повернення товару належної якості протягом 14 днів.

Для фізичних осіб повернення — згідно із Законом України «Про захист прав споживачів», протягом 14 днів.

Для юридичних осіб — відповідно до Публічної оферти.

Опис

Вимикач Schneider Electric Unica New 1-клавішний 10A антрацит NU310154 — це класичний пристрій для ввімкнення та вимкнення освітлення. Модель виконана в кольорі антрацит, який відповідає RAL 7 021, і має мінімалістичний дизайн. Основна користь — надійна комутація освітлювальних приладів у помешканні чи офісі без зайвих деталей.

Переваги

  • Виготовлений з термопласту — міцний матеріал, стійкий до пожовтіння та подряпин, поверхня не втрачає вигляду з часом.
  • Механізм з накладкою — швидкий монтаж без додаткових інструментів, все необхідне вже в комплекті.
  • Компактна глибина вбудовування 21,15 мм — підходить для встановлення в стандартні монтажні коробки, навіть при обмеженому просторі за стіною.
  • Розрахований на струм до 10 А — сумісний з люмінесцентними лампами, справляється з навантаженням звичайних ламп розжарювання та світлодіодів.
  • 1,5 року гарантії від виробника — офіційна підтримка та захист від виробничих дефектів.

Де застосовується

  • У квартирі чи будинку: для ввімкнення світла в кімнаті, коридорі, на кухні або в спальні. Чорний колір антрацит гармонійно виглядає на стінах зі світлими шпалерами чи фарбою.
  • У комерційних приміщеннях: невеликих офісах, переговорних кімнатах, готелях або кафе. Універсальний дизайн та міцний пластик витримують інтенсивне використання.

Технічні особливості

Пристрій має одноклавішне управління та одну виконавчу клавішу. Тип вмикання — клавіша/кнопка, без зворотного зв'язку та без монтажної панелі. Вимикач не оснащений полем для напису. Розміри: висота 45 мм, глибина пристрою 34,25 мм. Виробництво — Іспанія, бренд Schneider Electric (Франція). Матеріал корпусу — пластик. Кількість модулів за системою CEE 7/16 — 1. Модель постачається механізмом із накладкою (базовий елемент/механізм).

Товар на складі, відправляємо по Україні.

Виробник

Schneider Electric — продукція представлена в нашому каталозі офіційно, з гарантією виробника й повним пакетом документів.

Усі товари Schneider Electric →

Поділитися

Схожі товари

Вимикач 1-клавішний сх.1 10А 2 мод бежевий Unica New Schneider Electric NU320144
Вимикач 1-клавішний сх.1 10А 2 мод бежевий Unica New Schneider Electric NU320144
19407
Доставка 1 день
Вимикач 1-полюсний чорний 10АХ 230В Lumina Hager WL0013
Вимикач 1-полюсний чорний 10АХ 230В Lumina Hager WL0013
18356
Доставка 1 день
Вимикач 2-клавішний універсальний чорний 10АХ 230В Lumina Hager WL0053
Вимикач 2-клавішний універсальний чорний 10АХ 230В Lumina Hager WL0053
37908
Доставка 1 день
Вимикач 2-клавішний чорний 10АХ 230В Lumina Hager WL0043
Вимикач 2-клавішний чорний 10АХ 230В Lumina Hager WL0043
22308
Доставка 1 день
Вимикач 2-клавішний Carmen білий VI-KO 90561002
Вимикач 2-клавішний Carmen білий VI-KO 90561002
153
Доставка 1 день

Відгуки

Ще немає відгуків — будьте першим!

Залишити відгук

Дізнатись ціну

Залиште телефон — менеджер передзвонить і оформить замовлення за вас.